درباره ما


تاریخچه اینرژی

شرکت آمایش پارس هوشمند پایا (سهامی خاص) فعالیت خود را در حوزه های نوین فناوری و تکنولوژی در حوزه صنعت سوخت و انرژی کشور آغاز کرد. این شرکت در صدد است تا با مطالعه و بررسی معضلات موجود در حوزه‌های مذکور و تکیه بر متخصصین خود به بهبود ارائه کمی و کیفی تجهیزات و خدمات این صنایع بپردازد. ابداع برند اینرژی و خدمات در حال ارائه تحت این برند یکی از اقدامات خلاقانه و دانش محور این مجموعه برای نیل به سمت این هدف  است که فعالیت خود را از سال 96 آغاز نموده است. چشم انداز اینرژی تبدیل شدن به بزرگترین و جامع ترین پلتفرم فروش تجهیزات حوزه سوخت، انرژی و صنعت است.

 فروشگاه اینترنتی اینرژی

اینرژی اولین مرجع تخصصی نقد، بررسی و فروش اینترنتی کالا در حوزه سوخت، انرژی و صنایع وابسته به آن در ایران است. مطالعات صورت گرفته در حوزه سوخت کشور حاکی از وجود معضلات عدیده‌ای برای تامین تجهیزات صنایع تخصصی سوخت کشور و صنایع مرتبط آن بوده است. عدم امکان تامین کالاها از مبادی مطمئن، عدم وجود اطلاعات کامل فنی و عمومی از محصولات، عدم وجود قیمت گذاری شفاف و واحد برای محصولات، عدم اطمینان مشتریان از اصل یا طرح بودن محصولات و ضمانت اصالت کالاها، همه و همه تنها بخشی از معضلات مشتریان در راه تامین کالای مورد نیاز خود بوده است. از طرفی تولید کنندگان با سابقه تجهیزات تخصصی در این صنعت به دنبال نبود بستری مناسب برای درج اطلاعات کامل فنی، عمومی و مزیت های محصولاتشان نسبت به کالاهای شبه اصلی یا کپی شده توسط تولید کنندگان متفرقه، در پاره ای از اوقات گوی رقابت با محصولات تقلبی از بعد قیمت را در بازار از دست داده اند.

برای ایجاد یک تجربه ایمن و لذت بخش خرید برای مشتریان، محصولات ارائه شده در سایت به سه دسته اورجینال، کپی با کیفیت بالا، و کپی تقسیم شده است. این محصولات با نشان های ORG , Hi.Co , Copy در قسمت برند محصولات نمایش داده شده تا مشتریان از بابت ضمانت اصالت کالاها دغدغه ای نداشته باشند. از طرفی تعدادی از محصولات به واسطه کم بودن نمونه اصلی در بازار و یا عدم تولید آن دارای نمونه های دست دوم مشابه با نمونه آکبند بوده که این دسته از محصولات با تگ دست دوم در سایت نمایش داده شده است.

تجهیزات و حوزه های فعالیت تحت پوشش ما عبارتند از:

  • تجهیزات جایگاه های سوخت
  • پایپینگ
  • ابزار دقیق
  • اتوماسیون صنعتی
  • شیلنگ های صنعتی
  • فیلتراسیون صنعتی
  • پمپ و الکترو پمپ
  • الکتروموتور
  • تجهیزات ایمنی و ضد انفجار

اینرژی مگ

اینرژی مگ، بلاگ تخصصی نقد، بررسی و تحلیل تجهیزات سوخت، انرژی و صنعت بستری را فراهم نموده است تا جامعه آکادمیک، فعالان صنعتی و تجار حوزه‌های مذکور بتوانند در قالب یک مرجع تخصصی از تجهیزات مورد استفاده در صنایع ایران و تکنولوژی‌های روز دنیا مطلع گردند.

متخصصین اینرژی مگ در تلاشند تا با معرفی دقیق تجهیزات، تشریح ساختار و عملکرد آن‌ها، توضیح نقاط ضعف و قوت تجهیزات و مقایسه تجهیزات مشابه دانش تخصصی خود را به صورت کامل و ساده در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان صنعت سوخت، انرژی و دیگر صنایع کشور قرار دهند.

از این رو اینرژی در تلاش است تا با تعاملی پویا و روزافزون بین اقشار مختلف صنعت (تولیدکنندگان، تامین کنندگان و مصرف کنندگان) و جامعه علمی کشور و با بکارگیری فناوری اطلاعات در کسب و کارهای سنتی محیطی دانش محور و تخصصی را به طور همه جانبه در اختیار فعالان جامعه سوخت، انرژی و صنعت قرار دهد.