ضمانت اصالت کالا


ضمانت اصالت کالاهای اینرژی

در فروشگاه اینرژی علاوه بر محصولاتی که توسط اینرژی به صورت مستقیم تامین یا تولید می شود دسته دیگری از محصولات توسط تولید کنندگان داخلی و تامین کنندگان معتبر این صنعت تامین می گردد. اینرژی برای حفظ تنوع کالائی متناسب با نیاز تمام اقشار مشتریان خود، ممکن است تعدادی از کالاها را که توسط تولید کنندگان اصلی تولید نشده، با قیمت پایین تر تامین کند. محصولات تولید شده توسط تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر و مورد تایید وزارت صنایع و معادن به صورت کامل توسط شرکت فروشنده ضمانت کیفیت شده و گارانتی موجود به همراه محصول به مشتری تحویل داده خواهد شد.

از این رو اینرژی برای شفافیت بیشتر برای مشتریان خود محصولاتی را که توسط تولید کنندگان غیراصلی تامین می شوند را به سه دسته اورجینال، کپی با کیفیت بالا، و کپی تقسیم کرده است. این محصولات با نشان های ORG , Hi.Co , Copy در قسمت برند محصولات نمایش داده شده تا مشتریان از بابت ضمانت اصالت کالا ها دغدغه ای نداشته باشند. از طرفی تعدادی از محصولات به واسطه کم بودن نمونه اصلی در بازار و یا عدم تولید آن دارای نمونه های دست دوم مشابه با نمونه آکبند بوده که این دسته از محصولات با تگ دست دوم در سایت نمایش داده شده است.

از این رو تمام محصولات ارائه شده، دارای اطلاعات کامل و شفاف در خصوص اصالت و ضمانت کالا بوده اند و قبل از خرید به صورت جامع در اختیار مشتریان قرار گرفته تا مشتری خرید خود را به صورت شفاف انجام دهد.