پرسش و پاسخ


نحوه پرداخت مبلغ سفارش به چه صورت خواهد بود؟

  1. پرداخت در محل

مشتریان می توانند مبلغ سفارش خود را به صورت در محل پرداخت نمایند، البته برای بعضی از اقلام که قیمت سفارش ها بالا است یا به ازای ثبت سفارش باید محصول تولید شود، مبلغ سفارش باید به صورت پیش پرداخت واریز گردد تا سفارش پردازش و آماده ارسال گردد.

  1. پرداخت اینترنتی

مشتریان می توانند مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت موجود در سایت پرداخت نمایند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می گردد و به صورت خودکار سفارش وارد مرحله پردازش و آماده سازی می شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را وارد نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی لازم است شماره کارت 16 رقمی، رمز دوم کارت، کد 3 یا 4 رقمی CVV2 و تاریخ انقضاء کارت را به همراه داشته باشید.

  1. پرداخت از طریق شماره حساب بانکی

مشتریان می توانند از طریق شماره حساب ارائه شده، مبلغ سفارش خود را از طریق شعب مختلف پرداخت نموده و قبض را به همراه شماره پیگیری پرداخت برای کارشناسان ارسال نمایند تا پردازش سفارش انجام شود.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری؟

لازم است مشتری شماره کارت بانکی مربوط به صاحب حساب کاربری را برای کارشناسان ارسال کند.

چنانچه مبلغ پرداختی برای مبلغ سفارش از شماره کارت دیگری به غیر از شماره کارت داده شده برای عودت وجه انجام شده باشد، در صورت مشاهده شرکت مبلغ را به حساب مبدا واریز خواهد کرد.

چگونه درخواست مرجوعی کالا را باید ثبت کنیم؟

کاربران می توانند از طریق تماس با کارشناسان درخواست مرجوعی کالا را ثبت کنند. بعد از بررسی درخواست کالا توسط کارشناسان با کاربران تماس گرفته شده و شرایط مرجوعی و علت آن بررسی و اقدامات مقتضی در نظر گرفته می شود.

به چه طریقی میتوان سفارش خود را لغو کنیم؟

کاربران محترم می توانند با ورود به پنل کاربری خود و مراجعه به قسمت سفارش ها نسبت به کنسل نمودن خرید انجام شده اقدام نمایند.

چرا سفارشات ما دو مرسوله شده است؟

در صورتی که کالاهای انتخابی شما در یک سبد خرید دارای وزن و ابعاد متفاوت باشند، ممکن است سفارش با دو مرسوله ارسال شود.

شرایط بازگرداندن کالا چگونه است؟

در راستای جلب رضایت مشتریان، خدمات بازگرداندن کالا ظرف مدت 72 ساعت به دلیل وجود نواقص فنی و یا وجود مغایرت برای مشتریان فراهم شده است.

بازگرداندن کالا در شرایطی اتفاق خواهد افتاد که کالا دارای ایراد فنی و مغایرت با سفارش ثبت شده باشد. در صورت وجود مغایرت موضوع باید ظرف مدت 72 ساعت به کارشناسان اطلاع داده شود. در صورت وجود ایراد فنی کالا، نقص فنی باید به تایید کارشناسان فنی برسد.

محصولات به لحاظ ظاهری و فیزیکی دارای ضمانت سلامت کالا هستند و کالای ارسالی بدون هیچ نقص فیزیکی و ظاهری ارسال می شود. لذا مشتریان باید در هنگام تحویل کالا، محصول سفارش داده شده را از لحاظ فیزیکی بررسی کنند.

چگونه می توان اصالت کالاها را تشخیص داد؟

شرایط خرید محصولات با آگاهی بالا نسبت به اصالت آنها برای مشتریان فراهم شده است. بدین منظور از تگ هایی در کنار برند محصولات برای نشان دادن میزان اصالت آنها استفاده شده است. محصولات به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

  1. اصلی یا اورجینال (Original) که این محصولات از برندهای اصلی سازندگان کالا در فروشگاه آماده ارائه به مشتریان است.
  2. کپی با کیفیت بالا (High Copy) این محصولات به واسطه قیمت بسیار بالا محصولات اورجینال و عدم رقبت مشتریان برای خرید آنها، تولید کنندگانی این محصولات را با کیفیت بسیار بالا و مشابه محصول اصلی تولید می کنند.
  3. کپی (Copy) عموما محصولاتی هستند که قیمت محصول اورجینال آن بالا بوده و یا امکان تامین آن کالا در حال حاضر در ایران فراهم نیست. از این رو این محصولات مشابه نمونه اورجینال آن اما با کیفیتی پایین تر توسط تولید کنندگان تولید شده است.

لذا مشتریان گرامی در هنگام خرید کالا باید دقت لازم را در مشخصات محصول برای آگاهی از میزان اصالت کالا داشته باشند.

چه کالاهایی لازم است توسط کارشناسان فنی مجاز نصب گردد؟

بعضی از محصولات برای اطمینان از صحت نصب و انجام مراحل دقیق فنی و کالیبراسیون های لازم به منظور عملکرد صحیح دستگاه لازم است توسط کارشناسان فنی یا نیروهای فنی مجاز شرکت نصب گردند. بعضی از این اقلام از جمله (دیسپنسر، تلمبه، پمپ غریق، تانک مانیتورینگ و سایر تجهیزاتی که حتما برای نصب آن لازم به تجربه فنی است) هستند.

در صورت نصب این کالاها توسط نیروهای تجربی و یا غیر فنی و بروز هرگونه مشکلی، کالا خریداری شده از گارانتی خارج خواهد شد. از این رو به مشتریان توصیه می شود بعد از خرید این گونه کالاها، نصب آنها توسط کارشناسان اینرژی یا کارشناسان مجاز انجام شود.